img_3924573_medium_1481113567_9387_23568.jpg

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) Glasvezel...
Op voorraad (247)

€ 43,90 excl. btw 43.9 EUR

€ 8,78

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) Glasvezel kabel Geel

RL9905
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905). Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel

€ 43,90 excl. btw 43.9 EUR

€ 8,78

Op voorraad (247)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm
Kenmerken
Kleur kabel Geel
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 5 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

ACT RL8905 Glasvezel kabel 5 m LC SC Geel
Op voorraad (20)

€ 42,80 excl. btw

ACT RL8905 Glasvezel kabel 5 m LC SC Geel

RL8905 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) Glasvezel kabel Geel
Op voorraad (639)

€ 37,20 excl. btw

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) Glasvezel...

RL9901 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT RL1802 Glasvezel kabel 2 m 2x LC 2x SC OS2 Yellow,Blue
Op voorraad (31)

€ 42,45 excl. btw

ACT RL1802 Glasvezel kabel 2 m 2x LC 2x SC OS2 Yel...

RL1802 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *