img_3924742_medium_1481113603_6687_23568.jpg

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) Glasvezel...
Op voorraad (471)

€ 40,55 excl. btw 40.55 EUR

€ 8,11

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) Glasvezel kabel Geel

RL9903
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903). Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel

€ 40,55 excl. btw 40.55 EUR

€ 8,11

Op voorraad (471)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm
Kenmerken
Kleur kabel Geel
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 3 m