37234077_2695220298.jpg

ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel ...
Op voorraad (0)

€ 34,95 excl. btw 34.95 EUR

€ 6,99

ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

RL9900
ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel

€ 34,95 excl. btw 34.95 EUR

€ 6,99

Op voorraad (0)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel 2 mm
Kenmerken
Connector-materiaal Keramisch
Druksterkte 90
Verlies van insertion 0,2 dB
Reflectieverlies 55 dB
Draad modus structuur Single-mode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 9 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Geel
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 LC
Type glasvezel OS2
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 0,5 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

ACT RL8901 Glasvezel kabel 1 m LC SC Geel
Op voorraad (128)

€ 36,10 excl. btw

ACT RL8901 Glasvezel kabel 1 m LC SC Geel

RL8901 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) Glasvezel kabel Geel
Op voorraad (639)

€ 37,20 excl. btw

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) Glasvezel...

RL9901 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Glasvezel kabel 1,5 m Geel
Op voorraad (388)

€ 38,05 excl. btw

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Glasvez...

RL9951 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *