img_11062115_medium_1481703235_4502_12896.jpg

ACT 10m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
Op voorraad (104)

€ 83,20 excl. btw 83.2 EUR

€ 16,64

ACT 10m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw

RL9710
ACT 10m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

€ 83,20 excl. btw 83.2 EUR

€ 16,64

Op voorraad (104)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Materiaal PVC
Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Blauw
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 10 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

Supermicro AOC-E10GSFPSR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Op voorraad (0)

€ 146,05 excl. btw

Supermicro AOC-E10GSFPSR netwerk transceiver modul...

AOC-E10GSFPSR Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw
Op voorraad (220)

€ 49,10 excl. btw

ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC Blauw

RL9703 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Cisco Catalyst C9500-48Y4C-E netwerk-switch Managed L2/L3 Geen 1U Grijs
Op voorraad (1)

€ 15799,99 excl. btw

Cisco Catalyst C9500-48Y4C-E netwerk-switch Manage...

C9500-48Y4C-E Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *