img_11062110_medium_1481703234_6957_12896.jpg

ACT 1.5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel 1,5 m LC SC ...
Op voorraad (14)

€ 39,60 excl. btw 39.6 EUR

€ 7,92

ACT 1.5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel 1,5 m LC SC Blauw

RL8751
ACT 1.5m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

€ 39,60 excl. btw 39.6 EUR

€ 7,92

Op voorraad (14)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Materiaal PVC
Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Blauw
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 1,5 m