img_11062103_medium_1481703231_9471_12896.jpg

ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw
Op voorraad (73)

€ 46,80 excl. btw 46.8 EUR

€ 9,36

ACT 3m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw

RL8703
ACT 3m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

€ 46,80 excl. btw 46.8 EUR

€ 9,36

Op voorraad (73)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Materiaal PVC
Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Blauw
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 3 m