20422855_5107946664.jpg

ACT 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel pa...
Op voorraad (19)

€ 55,30 excl. btw 55.3 EUR

€ 11,06

ACT 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

RL8607
ACT 7 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua

€ 55,30 excl. btw 55.3 EUR

€ 11,06

Op voorraad (19)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel 2 mm
Kenmerken
Connector-materiaal Keramisch
Druksterkte 90
Verlies van insertion 0,2 dB
Reflectieverlies 45 dB
Draad modus structuur Multimode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Aqua
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Type glasvezel OM3
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 7 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw
Op voorraad (0)

€ 64,80 excl. btw

ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw

RL8610 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *