img_10616496_medium_1481712268_0054_12713.jpg

ACT 0.5m 62.5/125µm OM1 Glasvezel kabel 0,5 m LC S...
Op voorraad (10)

€ 34,35 excl. btw 34.35 EUR

€ 6,87

ACT 0.5m 62.5/125µm OM1 Glasvezel kabel 0,5 m LC SC Oranje

RL8000
ACT 0.5m 62.5/125µm OM1. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje

€ 34,35 excl. btw 34.35 EUR

€ 6,87

Op voorraad (10)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 62,5 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Oranje
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 0,5 m