37234073_4230155116.jpg

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel ...
Op voorraad (2)

€ 37,75 excl. btw 37.75 EUR

€ 7,55

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

RL3800
ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: SC/PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel

€ 37,75 excl. btw 37.75 EUR

€ 7,55

Op voorraad (2)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel 2 mm
Kenmerken
Connector-materiaal Keramisch
Druksterkte 90
Verlies van insertion 0,2 dB
Reflectieverlies 55 dB
Draad modus structuur Single-mode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 9 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Geel
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC/PC
Aansluiting 1 SC/APC
Type glasvezel OS2
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 0,5 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren
Op voorraad (9)

€ 37,75 excl. btw

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel ...

RL1600 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk transceiver module 1300 nm
Op voorraad (0)

€ 189,29 excl. btw

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk transceiver...

MGBLH1 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

DELL WD15 130W Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart
Op voorraad (0)

€ 187,44 excl. btw

DELL WD15 130W Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) T...

DELL-24KJ5 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *