37842551_7172565604.jpg

ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel ...
Op voorraad (7)

€ 32,60 excl. btw 32.6 EUR

€ 6,52

ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

RL3500
ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje

€ 32,60 excl. btw 32.6 EUR

€ 6,52

Op voorraad (7)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel 3 mm
Kenmerken
Connector-materiaal Keramisch
Druksterkte 90
Verlies van insertion 0,2 dB
Reflectieverlies 45 dB
Draad modus structuur Multimode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Oranje
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 SC
Type glasvezel OM2
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 0,5 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Op voorraad (8)

€ 50,75 excl. btw

StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel ...

50FIBLCSC3 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

MicroOptics 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm
Op voorraad (55)

€ 31,00 excl. btw

MicroOptics 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver mo...

MO-C-S85123-3CLM Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Samsung EP-TA20 Zwart Binnen, Buiten
Op voorraad (34)

€ 19,90 excl. btw

Samsung EP-TA20 Zwart Binnen, Buiten

EP-TA20EBECGWW Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *