37842548_4757197992.jpg

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel p...
Op voorraad (0)

€ 71,45 excl. btw 71.45 EUR

€ 14,29

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren

RL2620
ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC/APC, Aansluiting 2: LC/APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel

€ 71,45 excl. btw 71.45 EUR

€ 14,29

Op voorraad (0)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Diameter van de kabel 2 mm
Kenmerken
Connector-materiaal Keramisch
Druksterkte 90
Verlies van insertion 0,2 dB
Reflectieverlies 60 dB
Draad modus structuur Single-mode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 9 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Geel
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 LC/APC
Aansluiting 1 LC/APC
Type glasvezel OS2
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 20 m