img_14544171_medium_1481731356_2302_17745.jpg

ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4
Op voorraad (8)

€ 9,35 excl. btw 9.35 EUR

€ 1,87

ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4

EA9009
ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC. Kleur van het product: Violet

€ 9,35 excl. btw 9.35 EUR

€ 1,87

Op voorraad (8)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Product Informatie

Te gebruiken voor OM4 (50/125 µm) - Connectoren: LC/LC - Connector A: LC quad - Connector B: LC quad - Sleeve materiaal: Keramisch - Insertion loss: ≤ 0.2 dB@850 nm dB

Technische Specificaties

Prestatie
Kleur van het product Violet
Poorten & interfaces
Aansluiting 1 type Vrouwelijk
Aansluiting 2 type Vrouwelijk
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 LC