img_14544164_medium_1481731355_0864_17745.jpg

ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode
Op voorraad (52)

€ 1,45 excl. btw 1.45 EUR

€ 0,29

ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode

EA3005
ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode. Aansluiting 1: SC-APC, Aansluiting 2: SC-APC. Kleur van het product: Groen

€ 1,45 excl. btw 1.45 EUR

€ 0,29

Op voorraad (52)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Product Informatie

- SC-APC - SC-APC - Keramisch - ≤ 0.1 dB - Groen

Technische Specificaties

Overige specificaties
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Materiaal behuizing Keramisch
Kleur van het product Groen
Poorten & interfaces
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 2 SC-APC
Aansluiting 1 SC-APC