img_14544162_medium_1481731354_7014_17745.jpg

ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode
Op voorraad (134)

€ 3,15 excl. btw 3.15 EUR

€ 0,63

ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode

EA3003
ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC. Kleur van het product: Zwart, Cyaan

€ 3,15 excl. btw 3.15 EUR

€ 0,63

Op voorraad (134)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Product Informatie

- SC duplex - SC duplex - Zirconia ZrO2 - ≤ 0.2 dB - Aqua

Technische Specificaties

Overige specificaties
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Kleur van het product Zwart, Cyaan
Poorten & interfaces
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 SC