76844853_2052879121.jpg

ACT DC5022 Glasvezel kabel 35 m MPO/MTP LSZH OM3/O...
Op voorraad (1)

€ 1028,90 excl. btw 1028.9 EUR

€ 205,78

ACT DC5022 Glasvezel kabel 35 m MPO/MTP LSZH OM3/OM4 Violet

DC5022
ACT DC5022. Lengte snoer: 35 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3/OM4, Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet

€ 1028,90 excl. btw 1028.9 EUR

€ 205,78

Op voorraad (1)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Gewicht 1,45 kg
Diameter van de kabel 6,5 mm
Kenmerken
Materiaal buitenmantel Brandvertragend, halogeenvrij
Verlies van insertion 0,35 dB
Reflectieverlies 20 dB
Draad modus structuur Multimode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Kleur kabel Violet
Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
Aansluiting 2 MPO/MTP
Aansluiting 1 MPO/MTP
Type glasvezel OM3/OM4
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 35 m