76844845_7984375099.jpg

ACT DC5020 Glasvezel kabel 25 m MPO/MTP LSZH OM3/O...
Op voorraad (2)

€ 833,35 excl. btw 833.35 EUR

€ 166,67

ACT DC5020 Glasvezel kabel 25 m MPO/MTP LSZH OM3/OM4 Violet

DC5020
ACT DC5020. Lengte snoer: 25 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3/OM4, Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet

€ 833,35 excl. btw 833.35 EUR

€ 166,67

Op voorraad (2)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Gewicht 1,04 kg
Diameter van de kabel 6,5 mm
Kenmerken
Materiaal buitenmantel Brandvertragend, halogeenvrij
Verlies van insertion 0,35 dB
Reflectieverlies 20 dB
Draad modus structuur Multimode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Kleur kabel Violet
Geslacht connector Mannelijk/Vrouwelijk
Aansluiting 2 MPO/MTP
Aansluiting 1 MPO/MTP
Type glasvezel OM3/OM4
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 25 m